Ilknurgurcan.com Website Review/Rating

This is the reviewpage of Ilknurgurcan. The website www.Ilknurgurcan.com is placed into category Paintings (Art). Do you want to review this website? Creat a profile to share your opinion about this and other website(s)!

ilknurgurcan.com | İlknur Gürcan
Number of reviews
0
First impression
0
Speed of website
0
Looks
0
Usability
0
Total
-

ilknurgurcan.com
Your advertisement here?

Comments on Ilknurgurcan

  • Be the first to write a review on ilknurgurcan.com!
    Don't you have a profile? Sign up NOW!

Ilknurgurcan.com website contents

title www.ilknurgurcan.com
İlknur Gürcan
robotview www.ilknurgurcan.com
 İlknur Gürcan 1972 yılında Isparta’da doğdu. Ankara Fen Lisesi ve Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra bir süre ASELSAN A.Ş.'de Kalite Mühendisi olarak çalıştı. Halen TÜBİTAK ULAKBİM’de Ağ Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Çocukluğundan bu yana kendi çabalarıyla yürütmekte olduğu resim çalışmalarına 2006 yılından bu yana Ressam Nusret Dökmeci ile birlikte devam etmektedir. Bu sayfada İlknur Gürcan'ın 1994-2001 yılları arasında yapmış olduğu suluboya resiml
information owner www.ilknurgurcan.com

The owner has not provided information (yet). Are you the owner of this domain? Verify yourself now as owner of this website.

External information

Paste code in your site

More reviews for ilknurgurcan.com? Paste this code on a prominent place in your website!

Tags

  • Your site has not been crawled by WebsiteJudge yet or there is no "keyword tag" available on your website. For more information read our FAQ robotview.

Search in

We want to thank you for visiting the reviewpage of Ilknurgurcan.com. Of course you can review more websites like the one below!

Related websites (İlknur Gürcan)

Create a profile

Login

forgot password?